Hakkımızda

Model Oto 2005 yılından beri e-ticaret yazılımları üreten İnajans İletişim Hizmetleri Org. Rek. Ltd. Şti.’nin bir e-ticaret markasıdır. Markanın çıkış noktası firmanın kurucu ortağı olan Mert Şener’in hobi olarak yıllardır model arabalar ile ilgilenmesidir. 2023 yılı Mayıs ayında da Model Oto Cafe olarak Ankara’daki mağazasında fiziki satışlarına da başlamıştır. (Alaçam Sokak 13-B, Çankaya)

Mert Şener Google Ads ve SEO konusunda Türkiye’nin önde gelen danışman ve eğitimcilerindendir. Detaylı bilgi için Mert Şener internet sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Model Oto’nun Ortaya Çıkışı

Model araba tutkunlarının tek bir siteden istediği tüm araçlara ulaşması, bunları güvenle ve en uygun fiyatlarla satın alabilmesi için Modeloto.com.tr çalışmalarını sürdürmekte. Önde gelen markalar ile çalışarak bu hobiye sahip kişilere ulaşmak, ürünlerini duyurmak bu e-ticaret sitesinin en büyük amacı. Ek olarak model araba konusunda en çok beğenilen, tercih edilen ürünleri bol çeşitlilik ile sitemizde sergilemek de çalışmalarımızın başında yer almaktadır.

Öncü Markalar

Model Oto, Mini GT, Greenlight, Norev, Solido, Hot Wheels, Bburago, Maisto, Motormax gibi model araç konusunda öncü olan firmaların ürettiği araçları stoklarında bulundurmaktadır. Amacımız en iyi, kaliteli model arabayı sizlerin koleksiyonlarınıza kolayca katabilmeniz.

Model Oto’nun Öncelikleri

Model Oto olarak e-ticarette müşterilerin ihtiyaçlarını çok iyi bilerek en iyisini sunmak ana amacımız. Bunları aynı gün – ücretsiz kargo, uygun fiyat garantisi, 14 gün iade imkanı, makul taksit seçenekleri, orijinal ve kutusu açılmamış ürün garantisi gibi sıralayabiliriz.

Aynı Gün Kargo

Sitemizde satılan tüm ürünler stoklarımızda mevcuttur ve siparişler sonucu anlık olarak stoklar güncellenmektedir. Dolayısı ile hafta içi verdiğiniz tüm siparişler (saat 16:00’ya kadar) aynı gün kargo firmasına teslim edilir.

Ücretsiz Kargo

Modeloto.com.tr üzerinde alışveriş limiti olmaksızın tüm Türkiye’ye ücretsiz kargo imkanı bulunmaktadır. Verdiğiniz tüm siparişler belirttiğiniz adrese ücretsiz olarak ulaştırılacaktır.

Uygun Fiyat Garantisi

Modeloto.com.tr üzerinde satışa sunulan tüm ürünler mevcut alandaki fiyatlandırmalara göre en uygun olacak şekilde sizlere sunulmaktadır. Amacımız bu alanda hobisi olan herkese ulaşabilmek ve onları mutlu edebilmek 🙂

14 Gün İade İmkanı

Modeloto.com.tr üzerinden satın almış olduğunuz ürünler kapalı kutuda (hiç açılmamış şekilde) sizlere gönderilir. Sitemizden satın almış olduğunuz ürünü açmadığınız sürece alışveriş tarihinizden 14 gün sonrasına kadar koşulsuz iade etme şansına sahipsiniz. Bunun için yapmanız gereken sipariş numaranızı ve iade etmek istediğiniz ürünü belirterek bize ulaşmanız.

Kredi Kartı Taksit İmkanı

Model Oto, kredi kartı (sanal pos) altyapısı olarak Türkiye’nin önde gelen ödeme çözümü markası PayTr ile çalışmaktadır. Bu bağlamda tüm banka kredi kartlarına 12 taksite kadar ödeme imkanı sağlamaktadır. Siparişlerinizi verirken size uygun ödeme planı ile siparişinizi güvenle verebilirsiniz. Ek olarak Model Oto kredi kartı ile yaptığınız ödemelerde kart bilgilerinizi kesinlikle kayıt altına almamaktadır.

Orijinal Ve Ambalajlı Ürünler

Sitemizde satılan tüm ürünler belirtilen markalara ait olup orijinal ve ambalajlıdır. Model Oto üzerinden satın alacağınız ürünler size orijinal ambalajı ile güvenli bir şekilde paketlenerek teslim edilecektir.

Öneri, istek ve düşünceleriniz için bilgi@modeloto.com.tr e-posta adresinden bizlere ulaşabilirsiniz.